Prekių užsakymas
Norėdami užsisakyti nelita.lt parduodamas prekes, pasirinkite jas ir įdėkite į pirkinių krepšelį spustelėdami laukelį „pridėti į krepšelį“. Baigę rinktis produktus, atidarykite pirkinių krepšelį, esantį dešinėje viršuje, kuriame parašyta „peržiūrėti krepšelį“.
Visas nelita.lt prekių asortimentas yra suskirstytas į motinines kategorijas: moterims, vyrams, aksesuarai
Detalesnė informacija yra pateikiama kiekvienos prekės aprašyme. Jeigu iškiltų papildomų klausimų – kreipkitės mūsų nurodytais kontaktais.
Išsirinkę norimas prekes, atsiskaityti už jas galėsite per el. bankininkystės sistemą. Apie pristatymą plačiau skaitykite skiltyje PRISTATYMO SĄLYGOS.

Užsakomoji prekė
Yra galimybė iš anksto užsisakyti prekes, kurių šiuo metu parduotuvėje neturime. Užsakomosios prekės yra pažymėtos ant nuotraukos ar prekės aprašyme – UŽSAKOMOJI PREKĖ. Formuojant užsakymą, būsite įspėti sistemos apie galimą ilgesnį užsakomosios prekės pristatymo laiką.
Nusipirkę iš anksto užsakomąją prekę ir apmokėję ją, Jūs būsite tikri, kad šią prekę Jums išsiųsime vos tik Joms pasiekus mūsų parduotuvę.
Visas kitas prekes, kurios nėra pažymėtos Užsakomosios prekės ženkliuku galima įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje – jų pristatymas yra 1 – 3 darbo dienos priklausomai nuo pasirinkto pristatymo būdo. 

Nuolaidos kuponai
Jei jums buvo suteiktas nuolaidos kodas, įveskite jį į „kupono“ laukelį, spustelėkite mygtuką „PRITAIKYTI“ ir įsitikinkite, kad prekėms, kurioms turėjo būti pritaikyta nuolaida, turi mažesnę kainą.
Norėdami užbaigti pirkimą, spustelėkite mygtuką „TĘSTI ATSISKAITYMĄ“. Užpildykite reikiamus laukus ir patvirtinkite pirkimą spausdami „TĘSTI ATSISKAITYMĄ“. Patvirtinus ir apmokėjus užsakymą, Jūsų nurodytu el.pašto adresu bus išsiųstas patvirtinantis el.laiškas apie prekes.

Atsiskaitymo būdai
Užsakymo formoje rasite du atsiskaitymo būdus:
1. Paysera (El. bankininkystė, pavedimai, Maxima kasose, Lietuvos spaudos, Narvessen kioskuose, Perlo terminaluose ir visi kiti mokėjimų būdai).
2. Bankinis pavedimas, tik susiekus papildomai el. paštu.

Grąžinimai ir skundai
Nelita.lt yra atsakinga už prekes, kurios parduodamos www.nelita.lt/ elektroninėje parduotuvėje. Skundai turi būti pateikti per 14 dienų nuo prekių gavimo dienos. Kilus klausimams ar problemoms, praneškite mums el.paštu [email protected]
Jei prekė neatitinka kokybės reikalavimų, Pirkėjas turi teisę reikalauti, kad ji būtų pakeista kita ar susigrąžinti pinigus. Bet kurią prekę įsigytą www.nelita.lt galite grąžinti arba pakeisti į kitą dydį, spalvą ar modelį.

Prie gražintos prekės būtinai turi būti gražinimo/keitimo prašymas, surašytas ranka arba atspausdintas. Be prašymo prekė bus išsiusta atgal. 

Pinigų grąžinimo (prekės keitimo) terminai ir sąlygos:

Prekės keitimo atveju, pakeista prekė Jums pristatoma nemokamai;

Prekės grąžinimo atveju, transportavimo išlaidos nėra grąžinamos;

Prekės grąžinimo atveju, pinigai į pirkėjo nurodytą sąskaitą grąžinami per 14 dienų nuo grąžintinos prekės gavimo dienos;

Jei prekė grąžinama dėl defektų, prekė bus pakeista į kokybišką arba grąžinti pinigai už ją, įskaitant ir transportavimo išlaidas.

I. Bendrosios nuostatos

1. Šios privatumo sąlygos (toliau - Sąlygos) nustato pagrindinius principus bei tvarką, kuria remiantis tinklapis nelita.lt, esanti interneto adresu http://www.nelita.lt (toliau nelita.lt bei tinklapis), tvarkomi nelita.lt lankytojų (fizinių/juridinių asmenų) (toliau vadinama - Jūs) asmens duomenys. Tinklapyje nelita.lt Jūsų pateikti asmens duomenys bus tvarkomi laikantis šių Sąlygų, Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nustatytų reikalavimų, kitų Lietuvos Respublikos teisės aktų, reglamentuojančių šių duomenų tvarkymą bei apsaugą.

2. Jūsų asmens duomenų rinkimą, tvarkymą ir saugojimą nustato ši privatumo politika, Lietuvos Respublikos Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymas ir kiti teisės aktai.

3. Tinklapyje nurodydami savo asmens duomenis, sutinkate, kad Tinklapis juos valdys ir tvarkys šioje privatumo politikoje bei teisės aktuose numatytais tikslais, priemonėmis ir tvarka.

4. Tinklapis vadovaujasi šiais pagrindiniais asmens duomenų tvarkymo principais:
4.1. Asmens duomenys renkami apibrėžtais ir teisėtais tikslais.
4.2. Asmens duomenys tvarkomi tiksliai ir sąžiningai.
4.3. Asmens duomenys tvarkomi teisėtai, t. y. tik tais atvejais, kai:
4.3.1. duomenų subjektas duoda sutikimą, t. y. sutinka laikytis naudojimosi tinklapiu taisyklių;
4.3.2. sudaroma arba vykdoma sutartis, kai viena iš šalių yra duomenų subjektas;
4.3.3. Tinklapis yra įpareigotas tvarkyti asmens duomenis pagal įstatymus;
4.3.4. asmens duomenis reikia tvarkyti dėl teisėto intereso, kurio siekia Tinklapis arba trečiasis asmuo, kuriam teikiami asmens duomenys, ir jei duomenų subjekto interesai nėra svarbesni.
4.4. Asmens duomenys nuolat atnaujinami.
4.5. Asmens duomenys saugojami ne ilgiau, nei to reikalauja nustatyti duomenų tvarkymo tikslai.
4.6. Asmens duomenis tvarko tik tie darbuotojai, kuriems suteikta tokia teisė.
4.7. Visa informacija apie tvarkomus asmens duomenis yra konfidenciali.
5. Naudotis tinklapio paslaugomis gali:
5.1. visi veiksnūs fiziniai asmenys, ne jaunesni kaip 18 metų amžiaus;
5.2. nepilnamečiai nuo keturiolikos iki aštuoniolikos metų amžiaus tik turėdami tėvų, įtėvių arba rūpintojų sutikimą, išskyrus tuos atvejus, kai savarankiškai disponuojama savo uždarbiu ar stipendija;
5.3. juridiniai asmenys;
5.4. visų aukščiau nurodytų asmenų įgalioti atstovai.
6. Informuojame, jog tam, kad galėtume pasiūlyti Jums visavertes paslaugas mūsų svetainėje, Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) įrašome informaciją (slapukus, angl. "cookies"). Įrašytą informaciją naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės naudotoją, rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome, ir galite ištrinti dalį ar visus įrašytus slapukus. Taip pat turite teisę nesutikti, kad būtų įrašoma ir naudojama informacija (slapukai) Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Preziumuojame, jog naudodamasis tinklapiu sutinkame su tuo, kad Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) būtų įrašoma informacija. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus, ar kreipdamiesi į mus bet kuriais svetainėje skelbiamais kontaktais.
II. Asmens duomenų rinkimas, tvarkymas, saugojimas
7. Jūsų asmens duomenys (vardas, pavardė, amžiaus grupė, adresas, telefono numeris, elektroninio pašto adresas ir kita tinklapio registracijos formoje nurodyta informacija) renkami ir tvarkomi šiems tikslams:
7.1. apdoroti Jūsų prekių užsakymus;
7.2. išrašyti finansinius dokumentus (pvz., sąskaitas faktūras);
7.3. spręsti problemas, susijusias su prekių pateikimu ar pristatymu;
7.4. vykdyti kitus sutartinius įsipareigojimus;
7.5. tiesioginės rinkodaros tikslais.
8. Registracijos tinklapyje metu prašome Jūsų pateikti išsamius ir teisingus asmens duomenis.
9. Tvarkydama ir saugodama Jūsų asmens duomenis Tinklapis įgyvendina organizacines ir technines priemones, kurios užtikrina asmens duomenims apsaugą nuo atsitiktinio ar neteisėto sunaikinimo, pakeitimo, atskleidimo, taip pat nuo bet kokio kito neteisėto tvarkymo.
10. Tinklapis gali statistiniais tikslais naudoti su Jūsų asmeniu tiesiogiai nesusijusius duomenis, t. y. duomenis apie įsigytas prekes. Tokie statistiniai duomenys bus renkami ir tvarkomi taip, kad neleistų atskleisti Kliento asmens tapatybės arba kitų asmens duomenų, pagal kuriuos būtų galima nustatyti asmens tapatybę.
III. Asmens duomenų perdavimas trečiosioms šalims
11. Tinklapis pasilieka teisę perduoti informaciją trečiosioms šalims:
11.1. tik šio dokumento 4, 6 punktuose minimiems tikslams įgyvendinti;
11.2. tik Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.
IV. Asmens duomenų pakeitimas ar atnaujinimas
12. Jūs turite teisę bet kada keisti ir/ar atnaujinti registracijos formoje pateiktą informaciją.
V. Informacijos ar pretenzijų perdavimas
13. Jūs, leidęs tvarkyti savo asmens duomenis, turite teisę:
13.1. reikalauti ištaisyti, sunaikinti savo asmens duomenis arba sustabdyti, išskyrus saugojimą, savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus, kai duomenys tvarkomi nesilaikant šio ir kitų įstatymų nuostatų;
13.2. nesutikti, kad būtų tvarkomi jo asmens duomenys.

Su pagarba, Nelita.lt administracija