Prekių pristatymo sąlygos


Pirkėjas, užsakydamas prekes, gali pasirinkti prekių pristatymo būdą:

Omniva ar LP express paštomatai - 3,00 eur 

Lietuvos pašto skyriuje - 3,00 eur

Venipak kurjeris - 4,00 eur

Pardavėjo prekių atsiėmimo punkte - sutartu laiku. 

Pristatymas į užsienį - Lietuvos paštu kaip tarptautinė registruota pirmenybinė pašto korespondencijos siunta, kuri bus pristatyta Jums į artimiausią pašto skyrių - kaina pagal svorį 6,00-10,00 eur

Prekių pristatymas Pirkėjui:

1. Pirkėjas, užsakymo metu pasirinkęs prekių pristatymo paslaugą, įsipareigoja nurodyti tikslią prekių pristatymo vietą, adresą, tel.nr. 

2. Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju, kai jis prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu ir remiantis kitais Pirkėjo pateiktais duomenimis, Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.

3. Pristatymo kaina priklauso nuo užsakymo sumos.

4. Užsakytas prekes būtina atsiimti ne vėliau kaip per 14 darbo dienų, kai užsakymas jau yra Lietuvos pašto skyriuje ir jį galima atsiimti.

5. Atsiimant prekes, būtina su savimi turėti ir Lietuvos pašto darbuotojui pateikti galiojantį asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą ar naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą).

6. Omniva ir LP express savitarnos siuntų terminalai veikia 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Visi Omniva ir kai kurie LP express paštomatai įrengti lauke, todėl juose galima išsiųsti arba atsiimti siuntas bet kuriuo paros metu. Prekės pristatomos į Omniva ir LP express siuntų atsiėmimo terminalą (paštomatą) visoje Lietuvoje, siuntos po išsiuntimo pristatomos per 1 – 3 darbo dienas. Siuntą atsiimsite terminale, įvedę specialų slaptažodį.

7. Siuntos paruošiamos ir išsiunčiamos per 1-3 darbo dienas.

8. Su kurjeriu išsiusta siunta, gaunama sekančią dieną. 

9. Išsiuntę Jūsų užsakyma, informuosime jus el. paštu ir pateiksime siuntos kodą.

10. Pardavėjas pateikia prekes Pirkėjui vadovaudamasis prekių aprašymuose nurodytais terminais. Šie terminai yra preliminarūs, be to netaikomi tais atvejais, kai Pardavėjo sandėlyje nėra reikiamų prekių, o Pirkėjas informuojamas apie jo užsakytų prekių trūkumą. Kartu Pirkėjas sutinka, jog išimtiniais atvejais prekių pateikimas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių.Krepšelis

Krepšelis tuščias.